Kurz Access Bars

Srdečně Vás zvu na jednodenní certifikovaný kurz Access Bars

v sobotu 22.6. 2024 nebo 20.7.2024 , 7.9.2024 v čase 9,30 – 17,30 hod. v Praze

S radostí Vás provedu metodou, která mně osobně přinesla do života nové možnosti, vnitřní radost a lehkost. Osvobodila mě od spousty systémů přesvědčení a myšlenek, které nebyly moje. A otevřela tak prostor pro radost z tvoření svého naplněného, šťastného a bohatého života. Stále víc a víc se bavím Access Bars a prostředky Access Consciousness a věčnou otázkou: „Jak se to ještě zlepší?“

Access Bars® je jemná relaxační masáž 32 bodů na hlavě, při které cca hodinu ležíte. Aktivací bodů (barsů) jež se týkají různých oblastí našeho života se z mozku uvolňuje napětí. V těchto bodech jsou uloženy naše přesvědčení, programy a autopiloty, které předurčují naše chování a vnímání světa ať už vědomě nebo nevědomě. Více v krátkém videu. (Zapněte si české titulky – ozubené kolečko).

www.youtube.com/watch?v=X2HWH9fG_40&t=91s

www.youtube.com/watch?v=ricIEP0sytI
www.youtube.com/watch?v=Br4IOGB5CQE

Co sezení přináší?
U každého je to jiné. Lidé například vnímají hlubokou relaxaci, radost, pocítí svou sílu, jsou schopni vidět nové možnosti. Objevuje se úleva od stresu, psychických problému. Člověk si více uvědomuje sám sebe a je ochoten si více věřit a vnímat možnosti, jak vystoupit z kruhu a nastartovat změny, které dříve nebyly možné.

Jak probíhá kurz?
Podrobně projdeme techniku Acces Bars a s lehkostí hned vyzkoušíme. 2 x Bars obdržíte a 2 x Bars dáte. Seznámím vás s čistícím prohlášením, se třemi tělesnými procesy a dalšími nástroji Access Consciousness, které mohou do vašeho života vnést více radosti a lehkosti neb mantra Accessu zní: „Vše v životě ke mě přichází s radostí, lehkostí a slávou“. 

Po kurzu se stáváte certifikovaným Access Bars® praktikem a můžete používat Access Bars pro své blízké i jako své podnikání. Obdržíte certifikát, skripta a obrazový manuál.

Investice do kurzu se Vám mnohonásobně s radostí a lehkostí vrátí.

Můžete se přidat ke komunitě lidí, kteří se Access Consciousness zabývají. Můžete se účastnit výměn sezení Access Bars za symbolické ceny a vyměňovat si zkušenosti.

Vezměte na kurz děti, které se Bars snadno naučí a jsou vždy vítány. Získáte tak parťáka a můžete si dělat kdykoliv výměny s dětmi doma.

Kolik kurz stojí? 
Ceny jsou stanoveny společností Access Consciousness:

Dospělí: 7 850, při opakování kurzu 3 925 Kč
Děti do 15-ti let: zdarma
Studenti do 18-ti let: 3 925 Kč

Přihlášení a případné dotazy kamitaky@atlas.cz

Těšíme se na vás 🙂
Olivie a Kamila

Více o Access Bars na https://accessolivie-cz.webnode.cz