Kurz Access Facelift


Víte, že máte tělo? A dokonce úžasné?

Kolik času trávíte ve své hlavě, ve svých myšlenkách? Jak často své tělo soudíte? Každý soud je jako limit. Každý limit je jako bariéra, která vás nepouští k vašim darům, talentům a kapacitám. Jak často přemýšlíte o různých bolestech, problémech, nemocech namísto toho, abyste se svým tělem komunikovali a získali vědomí o tom co se děje? Dovolíte svému tělu utišit svou mysl?

Faceliftové energie o tělo pečují, hýčkají ho, rozpouští vše co už mu není přínosem a otevírají prostor, který vám umožní vidět a vnímat zázraky kolem vás. Access Energetic Facelift™ je laskavá, pečující, vyživující a zároveň jemně dynamická energie. Otevře Vás i Vaše tělo přijímání.

FACELIFT™ MĚNÍ VÍCE NEŽ JEN VAŠI TVÁŘ

🌸 Od května 2021 jsou Faceliftových energiích zařazeny tři nové tělesné procesy 🌸                 – proces na kůži, pokožku, ekzémy, vysoušení kůže a další kožní problémy

 – proces, který i dodatečně zničí a eliminuje všechny škodlivé látky i cokoliv, čím by vás kdo chtěl implantovat v rámci Covid vakcinace

– proces na rozpuštění bolesti, cest a realit jiných lidí, které jsme se snažili napodobit nebo pochopit a tak je uzamkli ve svém těle.

Během tohoto celodenního kurzu 2x absolvujete a 2x darujete Facelift™!
Stanete se praktikem Access Energetic Facelift™. Obdržíte skripta, obrazový manuál a certifikát, který vás opravňuje metodu okamžitě zahrnout do své praxe, používat pro své blízké i jako své podnikání.

Dovolte si nechat působit energii tohoto videa a dovolte svému tělu rozhodnout, zdali je už čas www.youtube.com/watch?v=tnMjn4K6dvI&feature=youtu.be

Kdy: 19.6. 2021
Čas: 10:00 – 18:00
Kde: Praha

Investice:
Dospělí: 5 450 Kč, při opakování kurzu 2 700 Kč
Děti do 15 let zdarma
Studenti 16-17 let 2 700 Kč

Ceny jsou stanoveny společností Access Consciousness®

Přihlášení a případné dotazy u Kamily Takácsové – kamitaky@atlas.cz

Těšíme se na vás 🙂 .
Olivie Pospíšilová CF Access Facelift a Kamila Takácsová Access Facelift praktik

Po absolvování kurzu se můžete přidat ke komunitě lidí, kteří se Access Consciousness zabývají. Můžete se účastnit výměn sezení Access Facelift za symbolické ceny a vyměňovat si zkušenosti.