Kurz Access Facelift

Access energy Facelift je velmi laskavá, pečující, vyživující a zároveň jemně dynamická energie, která rozzáří a omladí celé Vaše tělo.

Už dávno není tajemství, že Access energy Facelift je super klíč, který odemyká, čistí, vyhlazuje, omlazuje, pozvedává a navrací tělu energii. Zahrnuje v sobě přes 34 různých energii. Kromě obličeje, kde výsledek může být ihned viditelný, pracuje i na těle a orgánech až do hloubky buněčných struktur. Vše je propsáno a uzamčeno do těla a energie Faceliftu toto vše laskavě a jemně uvolní přiložením rukou na oblečené tělo.

Během 60 – 90 minut taková změna… uvolnění, regenerace těla, vyživení, rozzáření, podpora imunity, lymfy, podpora po operaci, eliminace akné, suché kůže, ekzému, eliminace nežádoucích účinků po vakcinaci, hojení jizev, zlepšení zraku, vyhlazení a rozsvícení obličeje, spojení s tělem, ukotvení v těle, otevření srdce ….. prostě nádhera.

S Access energy Faceliftem máte též vždy ve svých rukou „kouzelnou lékárničku“ pro sebe i pro své blízké (např. zranění, spálení od sluníčka, popáleniny, otoky, úrazy ….)

Je vhodný též do welness studii, salónu krásy, hodí se kosmetičkám, pedikérkám/kadeřnicím/fyzioterapeutkám, jako další produkt pro klientky, které budou odcházet krásnější, zrelaxované, uvolněné, s úžasným pocitem lehkosti, radosti, sebedůvěry a k tomu ještě s „čistou“ hlavou.

FACELIFT™ MĚNÍ VÍCE NEŽ JEN VAŠI TVÁŘ

Co Vám kurz Access energy Facelift přinese?

Spojení sama se sebou a se svým tělem. Úlevu, vyživení, naplnění, rozzáření. Otevře Vás i Vaše tělo přijímání. Dodá Vám sebedůvěru a sebevědomí. Rozzáří Vás zevnitř. Budete mít více energie, zdraví i skvělou imunitu. Budete více šťastné, uvolněné, spokojené, radostné, s jiskrou v oku. Budete mít jiný vztah sama k sobě a ke svému tělu. A pokud máte pocit, že stojíte na místě, tak s radostí a lehkostí půjdete vpřed. Máte-li dceru, slečnu či dospívající dívku bude mít krásný vztah ke svému tělu i ke svému ženství.

Jak kurz probíhá?

Během tohoto celodenního kurzu Vás seznámím se vším, co je potřeba. Obdržíte 34 energii Access energy Faceliftu. „Opečujeme“ a pohýčkáme sebe i své tělo. 2x absolvujete a 2x darujete Facelift™! Bude-li potřeba zvědomíme a z těla uvolníme vše, co bude v přítomném okamžiku potřeba nebo co by bránilo v naplnění vašeho záměru.

Stanete se praktikem Access Energetic Facelift™. Obdržíte skripta, obrazový manuál a certifikát, který vás opravňuje metodu okamžitě zahrnout do své praxe, používat pro své blízké i jako své podnikání. Bude mi velikou ctí i potěšením vás provést tímto kursem.

Kdy: 6.10.2024
Čas: 9:30 – 17:30
Kde: Praha 2 (bude upřesněno)

Investice:
Dospělí: 10 000 Kč, při opakování kurzu 5 000 Kč
Děti do 15 let zdarma, studenti 16-18 let 5 000 Kč

Ceny jsou stanoveny společností Access Consciousness®

Přihlášení a případné dotazy kamitaky@atlas.cz

Těšíme se na vás 🙂
Olivie Pospíšilová a Kamila Takácsová

Po absolvování kurzu se můžete přidat ke komunitě lidí, kteří se Access Consciousness zabývají. Můžete se účastnit výměn sezení Access Facelift za symbolické ceny a vyměňovat si zkušenosti.